Výstavy a veľtrhy

Každoročne sa zúčastnujeme veľtrhov a výstav

Aj v roku 2019 sa spoločnosť DURPES s.r.o. ako výhradný distribútor systému DryBand® pre Slovenskú republiku opätovne zúčastnila prestížneho slovenského veľtrhu CONECO – RACIOENERGIA – PASÍVNE DOMY – DREVOSTAVBY – VODA 2019 v INCHEBA EXPO Bratislava, ktorý sa konal v dňoch 27. – 30. 3. 2019, zameraného na nové trendy v stavebníctve a v architektúre. Pod jednou strechou bolo možné nájsť všetko potrebné pre stavbu a rekonštrukciu.

V rámci tejto akcie bol opätovne odprezentovaný systém pre vysušovanie vzlínavej vlhkosti muriva prostredníctvom aktívnej elektroosmózy DryBand®. Tak ako po minulé roky aj teraz sme sa stretli s mnohými pozitívnymi ohlasmi, za ktoré sme vďační.

Týmto by sme radi poďakovali všetkým záujemcom o uvedený systém a obchodným partnerom, ktorí nás poctili návštevou v rámci veľtrhu alebo sa s nami v stánku poradili ohľadne ich problémov so vzlínavou vlhkosťou muriva a účinnými metódami ako riešiť tento problém. Veľmi nás teší ich záujem.

Ďakujeme aj naším zákazníkom, ktorí sa opätovne zastavili v našom stánku, aby sa s nami podelili o dobré skúsenosti so systémom DryBand®.

Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.