Vlhkosť muriva

Vlhké murivo? Zbavte Váš domov problémov s vlhkým murivom pomocou ekologického systému DryBand®. Ide o vysušovanie muriva na princípe aktívnej elektroosmózy. Ak máte vlhké murivo vo vašej nehnuteľnosti systémom  DryBand® zaistíte trvalé vysušenie muriva bez zásahov do konštrukcie vášho domu, bytu.

Systémom DryBand® zabezpečíte patentované šetrné vysušovanie muriva. Vlhké murivo je problém, ktorý je možné vyriešiť systémom DryBand®. Vysušovanie muriva systémom DryBand® nepoškodzuje murivo a zachováva pôvodnú hodnotu objektu. Preto je tou správnou voľbou pre vysušovanie muriva v domoch, bytoch, kostoloch, pamiatkovo chránených zónach a historických objektoch.

Funkcia systému DryBand® je nepretržitá, bezúdržbová a elektrický potenciál vytvorený zariadením dáva záruku proti vzlínavosti za minimálne prevádzkové náklady v porovnaní s inými spôsobmi vysušovania vlhkosti z muriva. Systém DryBand® má certifikát o zdravotnej nezávadnosti a okrem iných vedľajších výhod zbavenie muriva vlhkosti znamená taktiež koniec pre huby a riasy s následným vývojom plesní, ktorých spóry sa usádzajú v dýchacích cestách a spôsobujú chronické choroby ako reumatizmus a astma. Výsledkom vysušenia sú taktiež vyššie tepelnoizolačné vlastnosti muriva, vďaka ktorým sa výrazne znižujú náklady na vykurovanie.

Uvedená metóda na vysušovanie muriva má svoje prednosti v jednoduchosti inštalácie. Jej aplikovanie na vlhké murivo dáva pri stavbách z poréznych materiálov – tehla, atd. záruku vysušenia.

Variabilita a možnosť prispôsobenia daným podmienkam robia zo systému DryBand® dokonalý spôsob na vysušovanie muriva. Vlhké murivo je pod dohľadom odborníkov na vysušovanie muriva a sanáciu muriva pomocou systému DryBand® vysušené v priebehu najbližších mesiacov.